Biz Kimiz?

Yolculuğumuza “Reklamın Dijital Dili Dijitalce” Diyerek başladık.

Biz bu serüvene 2019 yılında başladık. Global çapta Anlatılacak birçok harika anı, birçok dost biriktirdik. Öğrendikçe büyüdük, büyüdükçe daha çok öğrenmek istedik. Öğrenerek çalıştıkça, çalıştığımız markaların dijitaldeki başarı hikayelerinin parçası olduk. Tanıştığımız her marka sahibini, tokalaştığımız her yöneticiyi bir tecrübe olarak gördük ve öğrenmekten, yeni tecrübelerden asla korkmadık. Tam da bu yüzden müşteriler değil dostlar biriktirdik.

2019 yılından bugüne kadar sayısız markaya hizmet verdik. Birçok markayı hayata geçirdik, birçok markayı hayaline ve hedefine ulaştırdık. Sunduğumuz çözümlerle, ürettiğimiz fikirlerle her markanın apayrı hikayesini yazdık. Endüstriyel İşletmeler, İnşaat ve Gayrimenkul, Savunma Sanayi, Restoran, Tıp ve Sağlık, Eğitim gibi birçok farklı sektöre marka ve kurumsal kimlik, tasarım, yazılım, medya planlama, reklam geliştirme, dijital medya yönetimi ve planlama, baskı ve üretim konularında İzmir’den tüm Dünya’ya bilge işler yaptık.

Her şeyin bir fikirle başladığına inanların ruhundan oluşan dinamik ekip, markalarımızın kalbine işliyor, birlikte çalıştığımız markaların hedef kitlesinde oluşturduğu algıyı, sıradanlıktan çıkartarak onları yükseklere taşıyoruz.

Markalarımız.

Yazılım ve reklamcılık sektöründe şirketimiz bünyesinde iki adet marka bulunmaktadır. Yazılım çözümleri üreten Mertiva Yazılım © ve Marka & PR çalışmaları sunan Dijitalce © adıyla iki markamız bulunuyor.

Resmi Bilgilerimiz.

Şirket Bilgileri
Şirket AdıDijitalce Yazılım Reklam Ajansı İth. ve İhr. Ltd. Şti.
Vergi DairesiEge
Vergi Numarası2951272817
İzmir Ticaret Odası253315
Banka Bilgileri
Finans BankTR04 0011 1000 0000 0134 8292 72
Kredi Kartı İle Ödeme
Müşteri GirişiOnline Ödeme